1. وب سایت ما

آدرس اصلی سایت: https://roknpsy.com

2. داده هایی که به ما ارائه می دهید

بسته به نحوه استفاده از خدمات ، ممکن است ما داده های مختلفی را از یا درباره شما جمع آوری کنیم. در زیر چند مثال برای کمک به شما در درک بهتر داده های جمع آوری شده وجود دارد.

3. چگونه می توانیم درباره شما اطلاعات بدست آوریم

ما برای جمع آوری داده های ذکر شده در بالا از ابزارهایی مانند کوکی ها ، چراغهای وب ، خدمات تحلیلی و ارائه دهندگان تبلیغات استفاده می کنیم. برخی از این ابزارها امکان انصراف از جمع آوری داده ها را به شما ارائه می دهند.

4. برای آنچه ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم

  1. در پاسخ به سوالات و نگرانی های شما؛
  2. ارسال پیامهای اداری و اطلاعاتی ، از جمله پیامهای مدرسین و دستیاران تدریس ، اعلانهای مربوط به تغییرات در سرویس ما و به روزرسانیهای موافقتنامه های ما.
  3. ارسال اطلاعیه های فشار به دستگاه بی سیم خود را برای ارائه به روزرسانی ها و پیام های مرتبط دیگر (که می توانید از صفحه “گزینه ها” یا “تنظیمات” برنامه تلفن همراه مدیریت کنید).

5. گزینه های شما در مورد استفاده از داده های شما

می توانید داده های خاصی را به ما ارائه ندهید ، اما ممکن است نتوانید از ویژگی های خاصی از خدمات استفاده کنید.

  • برای متوقف کردن دریافت ارتباطات تبلیغاتی از ما ، می توانید با استفاده از مکانیسم لغو اشتراک در تبلیغات تبلیغاتی که دریافت می کنید یا با تغییر تنظیمات برگزیده ایمیل در حساب کاربری خود ، انصراف دهید. توجه داشته باشید که بدون در نظر گرفتن تنظیمات ارجحیت ایمیل شما ، ما پیامهای معامله ای و ارتباطی راجع به خدمات از جمله تأییدیه های اداری ، تأیید سفارش ، به روزرسانی های مهم در مورد سرویس ها و اعلامیه های مربوط به خط مشی های ما برای شما ارسال خواهیم کرد.
  • مرورگر یا دستگاه مورد استفاده شما ممکن است به شما امکان دهد کوکی ها و انواع دیگر ذخیره داده محلی را کنترل کنید. دستگاه بی سیم شما همچنین ممکن است به شما امکان دهد که مکان یا سایر داده ها را جمع آوری و به اشتراک بگذارید کنترل کنید. 
  • برای به دست آوردن اطلاعات و کنترل کوکی های مورد استفاده برای تبلیغات متناسب از شرکت های شرکت کننده ، به صفحات امتناع مصرف کننده برای طرح تبلیغات شبکه و اتحاد تبلیغات دیجیتال مراجعه کنید .
  • برای به روزرسانی داده هایی که مستقیماً ارائه می دهید ، وارد حساب خود شوید و در هر زمان حساب خود را به روز کنید.

6. خط مشی ما در مورد کودکان

ما منافع حریم خصوصی کودکان را می شناسیم و والدین و سرپرستان را ترغیب می کنند تا در فعالیت ها و علاقه های آنلاین فرزندانشان نقش فعالی داشته باشند.